Mikrogranty młodzieżowe

Bądź autorem/autorką zmian, których oczekujesz!

Zostań wolontariuszem/wolontariuszką i świadomym obywatelem/obywatelką swojego Miasta, planując działania animacyjne na wrocławskim osiedlu ! Rozwijaj współpracę w zespole oraz przedsiębiorczość!

o Mikrograntach

Zrealizuj ze swoją grupą młodzieżową, i z naszą pomocą, autorski pomysł na rzecz lokalnej społeczności wrocławskiego osiedla                                                w ramach MIKROGRANTÓW MŁODZIEŻOWYCH. Zdobądź 1000 zł na  swoje działania!

Kto może startować w konkursie?
Wnioskodawcami mogą być: młodzieżowe grupy nieformalne, składające się z minimum 3 osób  w wieku 13- 21 lat, mieszkających i/lub uczących się we Wrocławiu  (w tym jeden lider/ka).

nabory wniosków 2024

nabór 1
1-15 lutego
nabór 2
1-15 maja
nabór 3
1-15 września

Chcesz złożyć wniosek w aktualnym naborze?

1. sprawdź, czy mieścisz się w terminie naboru (jak powyżej)
  2. zapoznaj się z Regulaminem 2024
  3. zarejestruj się na: generator.mikrograntym.pl
  4. jeśli masz pytania, skonsultuj pomysł z koordynatorką
  5. wypełnij i wyślij wniosek w generatorze

Potrzebujesz pomocy
w przygotowaniu wniosku?

Wsparcie merytoryczne można uzyskać u koordynatorki Mikrograntów młodzieżowych w siedzibie Wrocławskiego Centrum Wspierania Organizacji Pozarządowych Sektor 3 (Fundacja „UMBRELLA”)

Sprawdź zrealizowane już projekty
Odwiedź naszego Facebooka
Zapisz się do grupy

Skontaktuj się z Koordynatorką

Alicja Pietrzyk, telefon: +48 603 313 819;

email: a.pietrzyk@fundacja-umbrella.org.pl

Dyżury koordynatorki (np. konsultacje pomysłów, wniosków, etc.) we Wrocławskim Centrum Wspierania Organizacji Pozarządowych Sektor 3 (ul. Legnicka 65A) – po uprzednim umówieniu się!

Konsultacje prowadzone są też telefonicznie i mailowo!

do pobrania

Regulamin Mikrogranty młodzieżowe 2024

Formularz zgłoszeniowy 2024_wzór

Sprawozdanie 2024