To już ostatni dzień Warsztatów kreatywnego myślenia i działania dla dzieci i młodzieży. W ten dzień harmonia w mieście zostanie odnaleziona!

Stowarzyszenie Pomysłodawcy zaprasza miłośników muzyki, wycieczek, zabytkowych pojazdów, oraz wszystkich zaciekawionych na wyjątkowy przejazd przez miasto.
Nie przegapcie tego wyjątkowego wydarzenia!

W trakcie będziemy zachwycać się okrytą jesienno – zimową aurą architekturą Wrocławia
Otulą nas krzepiące dźwięki muzyki, którą oczarują nas wrocławscy muzycy jazzowi reprezentujący projekt L.A.S. (Listening And Sounding).
Odwiedzi nas także naukowiec, który opowie o swojej pracy w laboratorium i o tym jak kreatywność w jego pracy przyczynia się do nowych odkryć.
Kim stajesz się kiedy musisz stawić czoła trudnemu wyzwaniu? Pragmatykiem, indywidualistą, estetykiem, czy wynalazcą? A może jesteś kameleonem?
Wchodzenie w twórcze role pomaga nam mierzyć się z codziennymi zadaniami, a podczas warsztatów dowiesz się jak to robić jeszcze wydajniej. Pokażemy jak możesz odnajdywać harmonię w twórczym myśleniu i działaniu!

W programie dodatkowo: zwiedzanie zajezdni tramwajowej wraz z sesją zdjęciową, wspólny posiłek.

DLA KOGO: dzieci i młodzież z całego Wrocławia, które mogą samodzielnie podróżować bez opiekuna
KIEDY: 02 grudnia 2023 roku (sobota), godz.: 11:00-16:00
ZBIÓRKA: Zajezdnia tramwajowa na ul. Legnickiej 65A

UWAGA: Ilość miejsc ograniczona!

Prosimy opiekuna o osobiste przyprowadzenie dzieci w celu podpisania zgody na uczestnictwo w zajęciach.

Potwierdzenie zapisu prześlemy na podanego w formularzu maila.

*Jeśli uczestnik musi wykluczać coś ze swojej diety – proszony jest o przyniesienie prowiantu dla siebie, zgodnie ze swoimi potrzebami

Fundacja Wspierania Organizacji Pozarządowych „Umbrella”

ul. Legnicka 65, 54-206 Wrocław

T: +48 71 359 75 00